Uluslararası Güven, Kıtalar Arası Lojistik.

Kurumsal

2003 yılında İzmir'de kurulan ÜN-KA Lojistik, sektörünün öncü ve vizyoner firmaları arasındadır.

Uzun yıllar içinde sektörde edindiği bilgi ve birikimi ışığında sektörün önde gelen isimleri arasına giren Ünsal Kaçakoğlu tarafından kurulan ÜN-KA Lojistik; verdiği güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çok sayıda yerli ve yabancı firma tarafından tercih edilen bir kurum haline geline gelmiştir.

 

Kollektif, güvenilir ve hızlı hareket kabiliyetine sahip uzman ekibiyle geniş bir araç parkına sahip olan ÜN-KA Lojistik, Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü R1 Yetki Belgesini İzmir de ilk alan firmalardan biridir.

 

Bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde komple taşımasını gerçekleştiren ÜN-KA Lojistik, uluslararası karayolu taşımacılığında güçlü alt yapısı ile tüm Balkan ülkelerinin yanında Kıta Avrupası ülkelerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

Donanımlı, genç ve dinamik insan kaynakları ile hizmette hız ve kaliteyi birleştiren ÜN-KA Lojistik, modern alt ve üst yapısı sayesinde ürünlerin sevkiyatını en doğru planlalama ile en uygun sürede nihai sonuca ulaştırmaktadır. Seçkin tedarikçi ağı ile emin adımlarla Avrupa'da büyümeye devam eden ÜN-KA Lojistik, komple taşımalarda müşterilerine esnek çözümler sunmaktadır.